Podsumowanie projektu ZAMKI POLSKIE - Kębłowo

Dzisiejsze niedzielne popołudnie spędziliśmy aktywując zamek, a właściwie miejsce po zamku w miejscowości Kębłowo. Aktywność ta była jednocześnie oficjalnym podsumowaniem naszego projektu Zamki Polskie. Rozstawiliśmy naszą radiostację prawie w miejscu wskazanym na stronie programu zamkowego, na terenie przylegającym do kębłowskiego kościoła. Było nas całkiem sporo - Agnieszka SQ3REA, Kasia SQ3K, Martyna (nasz najnowszy klubowy nabytek), Mietek SP3BLK z rodziną, Sebastian SP3TLU z synem, Tadeusz SP3VPA, Romuald SP3OSR, Krzysztof SP3IPA, Wojtek SP3RBQ, Józek SQ3SW, Tomek SP3QDM i Piotrek SQ3JPV. Miłym gościem był ks. proboszcz kębłowskiej parafii, który jak się okazało też kiedyś posiadał pozwolenie radiowe jako SQ3CPK i być może wróci do radiowego hobby. Miał okazję przeprowadzić pierwszą od wielu lat łączność z Jankiem SP3HD. 

Przy ognisku spędziliśmy miło czas zajadając pyszną zupę gulaszową ugotowaną przez Wojtka SP3RBQ, piekliśmy kiełbaski. Cały czas czynna była radiostacja, obsługiwana na zmianę przez różnych operatorów. 
Aktywność w ramach projektu ZAMKI POLSKIE, który realizujemy w tym roku przy pomocy Gminy Wolsztyn i Powiatu Wolsztyńskiego.