Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe:

 - w czwartki od godz 17.00 - SP3ZHP             Wolsztyn, ul. Drzymały 2          w piątki od godz 17.00 - SP3PWL   

Częstotliwość klubowa 145.225 FM                   <---->           Przemiennik SR3WT 439.325  CTSS 110.9


 

Harcerskie łowy na lisa

W sobotę 19 października wraz z Harcerski Klub Łączności SP3ZHP przeprowadziliśmy zawody w radioorientacji pod nazwą "Harcerskie łowy na lisa". Swoje patrole do rywalizacji wystawiło 6 drużyn Hufiec ZHP Wolsztyn. Przez kilka godzin kilkadziesiąt osób dobrze bawiło szukając ukrytych nadajników. W oczekiwaniu na swoją kolej można było upiec kiełbaski, skosztować grochówki, która gotowała się nad ogniskiem czy smażyć harcerskie podpłomyki. Pogoda dopisała, atmosfera również była gorąca  :) .

 

Mamy nadzieję, że w podobnym składzie spotkamy się za rok. Dziękujemy za udział: 1 Drużyna Harcerska "Matecznik", 12 Harcerska Drużyna Pożarnicza ŻAR, 13 Drużyna Harcerska "Skamander"Szczep Harcerski 4 Słońca reprezentowały: 9DH Słoneczni, 9DSH Zachód i 9 Drużyna Wędrownicza ŚWIT.
Impreza była podsumowaniem całorocznego projektu "Harcerskie łowy na lisa ". Projekt przeprowadziliśmy przy współudziale środków Gminy Wolsztyn, Gminy Przemęt i Powiatu Wolsztyńskiego.