XXV Spotkanie Krótkofalowców w Łagowie Lubuskim

W weekend odbyło się XXV Spotkanie Krótkofalowców Miłośników Radia i Eteru w Łagowie Lubuskim. Mimo przełożenia terminu imprezy jak co roku skorzystaliśmy z zaproszenia Ryszarda SP3HBF. Część naszej klubowej ekipy wyjechała już w sobotę, reszta dotarła w niedzielę. Było wiele okazji do rozmów i ciekawych opowieści a jajecznica tym razem z 360 jaj smakowała oczywiście wybornie. Jak co roku od 12 lat pomogła ją przygotować Kasia SQ3K. Nasza klubowa "rodzina" to ponad 20 osób co stanowiło sporą część uczestników imprezy.

Dziekuję za udział Agnieszce SQ3REA, Kasi SQ3K, Zygmuntowi SP3DWH, Jarkowi SP3IEG, Rolandowi DH2UAI z Heike DN1EKO, Michałowi SQ3EVW z rodzina, Piotrkowi SQ3GNG z żoną i córką, Pawłowi SP3RP z rodziną, Wojtkowi SP3OLO z synem oraz Rafałowi.