Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe:

 

 - w czwartki od godz 17.00

- w piątki od godz 17.00

Wolsztyn, ul. Drzymały 2

Częstotliwość klubowa 145.225 FM


 

Dyplom XXV Parada Parowozów w Wolsztynie

28 kwietnia odbędzie się w Wolsztynie jubileuszowa XXV Parada Parowozów. Z tej okazji nasz klub wydaje, już po raz szósty, okolicznościowy dyplom. Regulamin: http://www.sp3pwl.pl/dyplom.html . Zapraszamy wszystkich nadawców i nasłuchowców do wspólnej zabawy. Najbardziej aktywne stacje otrzymają nagrody niespodzianki. Dyplom jak co roku powstanie ze zdjęcia z aktualnej Parady.
W dniu Parady nasza stacja pracować będzie z terenu Parowozowni (z tyłu, pod wieżą ciśnień). Zapraszamy wszystkich obecnych na Paradzie.

Tegoroczny Projekt realizujemy przy współudziale środków Gminy Wolsztyn i Starostwa Powiatowego w Wolsztynie.