Spotkanie krótkofalowców "Pszczelnik 2017" w Myśliborzu

20170701 154208

W sobotę 1 lipca wybraliśmy się na spotkanie krótkofalowców "Pszczelnik 2017" do Myśliborza. Po trzech godzinach jazdy (z czego godzina w korku na obwodnicy Gorzowa) dotarliśmy na miejsce. Mieliśmy okazję spotkać starych znajomych i poznać nowych kolegów. Bardzo miłe było spotkanie z Albinasem LY2MM i Broniusem LY5O - z Litwy, z którymi przeprowadziliśmy wiele łączności i teraz była okazja się spotkać osobiście. Obaj litewscy nadawcy posiadają w swoich zbiorach dyplomy, które wydajemy co roku z okazji Parady Parowozów.

Mimo niezbyt dobrej pogody impreza była udana, wzięliśmy udział w konkursie wiedzy o Myśliborzu, łowach na lisa i skosztowaliśmy grochówki. Była okazja wręczyć Markowi SQ1NXW wyróżnienie książkowe za wysoki wynik w naszej tegorocznej akcji Parowozowej. Zapoznaliśmy się również z samochodem klubu SP1PMY, który klub pozyskał z zachodniopomorskiego UKE.
Dziękujemy organizatorom i uczestnikom spotkania za miłą atmosferę.

Zdjęcia na stronie organizatora