Spotkanie pod parowozem

20170503 172050

Święto 3 Maja postanowiliśmy uczcić pracą naszej radiostacji z parowozu. Ok godz. 15 spotkaliśmy się w pobliżu wolsztyńskiej parowozowni i rozstawiliśmy antenę na dwóch parowozach. Radiostacja została umieszczona przed parowozem, żeby było też nas trochę widać. Pierwsze łączności pod znakiem klubowym przeprowadziła Agnieszka SQ3REA. O godz.17 rozpoczęły się zawody, kilkadziesiąt łączności przeprowadził w nich Piotrek SQ3JPV pod okolicznościowym znakiem HF80MD. Reszta klubowiczów spędziła mile czas na rozmowach i innych zabawach.... co niektórzy próbowali przeciągnąć lokomotywę :)

W akcji udział wzięli: Agnieszka SQ3REA, Kornelia SP3MK, Kasia SQ3K, Romuald SP3OSR, Józek SQ3SW, Janek SP3SFY, Wojtek SP3RBQ, Jarek SQ3SRS, Piotrek SQ3JPV i Janusz SP3UCC z rodziną. Pod koniec dojechali jeszcze Krzysiu SP3IPA i Artur SP3 32 191.