Baner Informacyjny


Zapraszamy na spotkania klubowe w piątki od godz 17.00

Wolsztyn, ul. Drzymały 2

Częstotliwość klubowa 145.225 FM


 

Jeśli chcesz wspomóc naszą działalność

Przekaż nam 1% swojego podatku

Stowarzyszenie Krótkofalowców Ziemi Wolsztyńskiej

KRS: 0000518972

Spotkanie Krótkofalowców w Łagówie Lubuskim

1 maja jak co roku spędziliśmy na spotkaniu krótkofalowców w Łagowie Lubuskim. Była to 23 edycja tej imprezy. Odświeżyliśmy stare znajomości, poznaliśmy nowych kolegów. Z niektórymi łączności przeprowadzaliśmy dzień wcześniej. Upiekliśmy kiełbaski nad ogniskiem, skosztowaliśmy jajecznicy z 360 jaj :) Nasze klubowe harcerki pomogły wybić jajka i pokroić chleb, samodzielnie usmażyły jajecznicę na "mazurskim wiadrze". W miłej, rodzinnej atmosferze spędziliśmy czas. W spotkaniu nasz klub reprezentowali: Agnieszka SQ3REA, Kornelia SP3MK, Kasia SQ3K, Martyna SQ3SM, Janek SP3HD, Mietek SP3BLK z rodziną, Janusz SP3UCC z rodziną, Janek SP3SFY, Jarek SP3SRS i Piotrek SQ3JPV.